Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet! System Power 9 500w...

Be quiet! System Power 9 500w vs Corsair VS550? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Egy árban vannak nagyjából és minősítésük is ugyanaz.

Ti melyiket ajánlanátok?

Valamiért a be quiet felé hajlok.

A lényeg, hogy legyen 2x8pin gpu csati. Ha csak esztétikailag nézzük, akkor az előbbi szebb mert minden kábel teljesen fekete, míg a corsair ilyen hálós. De inkább a belső lenne a mérvadó.



2020. nov. 30. 13:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Egyébként honnan lehet tudni hogy melyik táp mennyire jó? Vannak ilyen tesztek ami alapján hasonlítatok? Azokat hol lehet megtalálni?
2020. dec. 3. 11:46
 12/23 anonim ***** válasza:
tomshardware-n találsz teszteket, akár tápokról is.
2020. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen korrekt tápegység.

Van róla orosz teszt, pontosabban az azonos típus, nagyobb méretű változatából:

[link]

Zárójelet vedd ki, oroszoknál ugye más a szókincs és bent ragad a trágárságszűrőn...

Illetve egy másik teszt is:

[link]

System Power 9-nél nem nehezebb, nem rossz táp aláírom de csak a kedvező árának köszöneti versenyképességét.

A régi Raider S belső van benne, ami már nem mai darab és bőven vannak jobb tápegységek tőle, azonos áron mondjuk nem sok de érdemes hozzátenni mindenképpen.

Vannak Tier List-k, pl. a Linus féle nem rossz, de nincs rajta minden tápegység amit árulnak, pl. a PB-s Gigabyte sincs fent sajna.

2020. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy nem nehezebb? Tehát nem jobb a be quiet-től?

Egyébként a cég ahonnan veszem, OEM tápokkal épít gépeket (ha nem mást kérsz bele), és az olalukon is külön ki van emelve, hogy azt ajánlják. Azok sem lennének olyan rosszak?

2020. dec. 3. 12:40
 15/23 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a listát, nagyjából minden táp ami itt megemlítésre került, "very cheap IGP systems" kategóriába esett :D
2020. dec. 3. 12:43
 16/23 anonim ***** válasza:

#14.Semmi gondom nincs a Be Quiet-tal, nagyon jó tápegységeket kínálnak egész korrekt áron.

De a belépő kategóriában azt kínálják nagyjából amit a többi gyártó is, hogy nagyobb fogyasztású rendszerek alá nem ajánlott viszont átlag PC-be tökéletesen helytállnak.

Mindenképpen jobb, PB szériába nagyon jók a kondenzátor, egész modern a belseje is viszonylag, a belépő kategória egyik legjobb tápegysége.

OEM tápok annyival különböznek hogy nem jár hozzá doboz, semmi csak a tápegység.

2020. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15


Az egész PC témát átjárta az a -szerintem- fogyatékos hozzállás, hogy "gamer" géphez 30ezer forintos táp az, amivel "szóba lehet állni".


Cheap IGP system? Jó, abba kell szerinted 450-600 wattos, jó hatásfokú táp? Tényleg? Ki az a hülye, aki ezt írta.

2020. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17 a legfrissebb Linus listát néztem, de inkább ignoráltam mert nagyjából egy kis pentium irodai gépbe ajánlanak olyat psu-t, amit én i3-10100+rx580 pároshoz akarok venni.


A be quiet ára durván felment, szerintem várok még hátha vissza megy eredeti árra. (Érdekes, mindig akkor megy fel az ára valaminek amikor a kosaramba rakom)

2020. dec. 3. 14:38
 19/23 anonim ***** válasza:

18


Ezt mondom, totál bolondok.


50 ezres tap mid range, oke.


XD


Nekem mákom volt egyszer Angliában cextol rendeltem egy használt konfigot, csak azt tudtam, hogy 3770k, 16gb ram, 680gtx van benne.


Hát 250 font volt 4 éve, és képzeld el egy 850es Antec High Current Pro volt benne. Melyik nem normális rakta bele, nem tudom. Mellé Asus Z77V-Pro lap


Azt sem ki adta el 250 fontért azt a gépet úgy, hogy a boltnak még haszna is volt.


Külföldiek, náluk más a pénz értéke

2020. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Én a ccl-ből akarom venni újanin, de konrétan minden egyes alkatrész drágább lett most 10-15 fonttal 😭😭

Ram az multkor 47 font volt, most 65..

Alaplap 61-ről 72, táp pedig 39-ről 56.

Megtudták biztos hogy pont mosz akarok összerakni egy gépet..

2020. dec. 3. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!