Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy milyen hangkártya van az alaplapomon?

Figyelt kérdés
A neten nem írják sehol sem. Egyébként egy Gigabyte GA-H81M-S alaplapom van. Azért érdekelne, mert nemrég hallottam arról, hogy a hangkártyától is függ, hogy milyen a hang, amit a fülesen hallok (eddig azt sem tudtam, hogy létezik hangkártya), nekem pedig egy minőségi fejhallgatóm van, és gondolom ezzel a régi alaplappal nem tudom teljesen kihasználni.

2020. dec. 2. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

"A neten nem írják sehol sem."

Csak te nem tudsz keresni.


Google keresés az alaplap típusára, első találat, specifikációk:

Realtek® ALC887 kodek


Milyen fejhallgatód van? Egy jó alaplapnál nem hallasz különbséget!

2020. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

HyperX Cloud II.

Akkor nem lenne semmi különbség a hangban, ha vennék egy jobb alaplapot (jobb hangkártyával), vagy vennék egy jó külső hangkártyát?

2020. dec. 2. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát ezen nem fogsz különbséget hallani. Azt hittem, valami jobb Sennheiser fülesed van, de még azon is csak a vájtfülűek hallanak különbséget.
2020. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De olyan mondjuk nem lehet, hogy ez az intergrált hangkártya nem támogatja a 7.1-et vagy ilyesmi? Tényleg semmivel sem jobbak a minőségibb hangkártyák?
2020. dec. 2. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
De, jobbak. Csak ez nem high-end füles, amivel hallanád esetleg.
2020. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!