Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon HD 7870 miért lockol...

Radeon HD 7870 miért lockol 50-60fps-re?

Figyelt kérdés
Ideiglenesen az öreglány teljesít szolgálatot. Előtte egy RX580-am volt. Azzal vígan megvolt a 70-90 fps simán. És most még a crysis 2 is 50fps max. Akkor is ha full lowon és ha csutkán van a grafika. És kb minden más game is max 60 fps. Hiába kapcsolom ki a vsync-et akkor is ennyi. Én driver-re gyanakszom. Viszont nem akarok hetekig drivert telepítgetni. Most a legújabb adrenalin van fent. Catalysttal talán megoldodna ez?

2020. dec. 3. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg nem fut a riva tuner stat server a háttérben? ott is lehet lockot állítani
2020. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Baszkiiiii tényleg. Ez kiment a fejemből. De megnezem hátha nincs belove a 60fps. Ha ott 0 van akkor fogalmam sincs.
2020. dec. 3. 20:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam 0-ra meg ki is léptem rivatunerből és game-ben is kikapcsoltam a vsync-et és még mindig fix 60. Nem értem..
2020. dec. 3. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fix 60 FPS-ed van akkor biztos hogy valahol valami V-sync bekapcsolva maradt. :D
2020. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam és mégis maradt a 60
2020. dec. 3. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Drivert leszedted rendesen róla? DDU-t is lefuttattad?


esetleg ha mégis driverben lenne valami... ALT+R (vagy asztalon jobb katt és "radeon beállításokv" (ezt mikor javítják vajon, hogy beállításokV? 😁 )), aztán megnézed a crysis beállításait is, meg a globális beállításokat is. Minden alap legyen! elvileg van valahol erre egy gomb... talán a "..." menüben.

Vannak ilyen AMD alternatív szinkronizáló meg hasonló fasságok... azokat is OFF

2020. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy még olyanokat írnak, hogy ki-be kell kapcsolni, a játékban a v-sync-et, és felold egyszercsak. szar a config fájl írása ezek szerint.
2020. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ránézek erre köszi!
2020. dec. 4. 16:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már 2x lefuttattam a ddu-t és a vsync is le van tiltva. Nem értem mi van.. Driver lesz talán.
2020. dec. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!