Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Series 3 300E -...

Samsung Series 3 300E - NP300E5AH laptopom nem érzékeli az egeret, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Fentebb említett laptopommal van egy olyam problémám, hogy már vagy 1 hónapja nem érzékeli az USB-s egeret, ami eddig tökéletesen működött évekig, egyik pillanatról a másikra úgy döntött, hogy már nem akar együttműködni velem. Azóta kaptam kölcsön egy egeret és vettem is egyet, mindkettő ugyanúgy USB-s. A kölcsönegeret pár napig tudtam használni, azóta azt sem érzékeli, a vadiújat pedig 1-2 percig tudom használni, amikor érzékeli, utána azt sem. Mind a három egeret próbáltam mind a három lyukba dugni de sehogy sem működik egyik sem. Néha azt írja ki a laptop, hogy "Ismeretlen USB eszköz", majd eltűnik a kis ablak és ismét megjelenik; ezt játssza legalább 1 percig. Eltávolítottam a gépházban az egereket, amikor érzékelte őket, majd amikor megint érzékelte, telepítettem de ez sem volt megoldás.

2020. dec. 8. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a FIX 3-at próbálnám meg elsőnek.


Fix 4 is lehet megoldás. A végén ki kell venni a pipát az „engedélyezze az eszköz kikapcsolását energiamegtakarítás céljából”.. nem, nem engedélyezzük! 😃 nem értem miért úgy mutatja a kép, hogy be van pipálva.


Meg jó lenne a touchpad drivert is letörölni, újrarakni a samsung oldaláról.

2020. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj valamit! Mi a helyzet? Miket próbáltál?
2020. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
valoszinu az alaplapon az usb vezerlo haldoklik, mas mukodik? Pendrive pl?
2020. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Kilencedikén átvittem apámhoz, hogy hátha tud valamit kezdeni vele mert ő ért az ilyenekhez de ő sem tudja mi lehet a probléma, aztán másnap hazahoztam mert sürgősen nyomtatnom kellett valamit de meghalt a töltője, egyáltalán nem működik és nélküle a laptop sem működik. Ezt nem írtam a kérdéshez mert eddig semmi probléma nem volt ebből. Szóval ameddig nem tudok új töltőt szerezni, nem tudok semmit sem csinálni vele. Majd jelzek, ha sikerült, köszönöm szépen a válaszodat!


Harmadiknak: Pendrive az működött, bár amióta az egerekkel nincs jóban, nem próbáltam pendrive-ot, viszont apám kipróbálta az usb nélküli egerét hozzá és az sem működött.

2020. dec. 18. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!