Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a gépem?

Hiper128 kérdése:

Miért kapcsol ki a gépem?

Figyelt kérdés
Megpróbalom részletesebben elmagyarázni. Először csak napi 1-2 alkalommal kapcsolt ki random a gépem ami kicsit zavaró volt, de tegnap egyszercsak kikapcsolt,és mikor be akarom kapcsolni eljutok addig hogy bejelentkezem a Windowsba,es mikor bedobja az asztalt kikapcsol. Néha még az előtt kikapcsol.Soha nem láttam még ilyet,én a HDD-re gyanakszom,de a táp is lehetséges hogy elromlott.Valakinek ötlet?

#HDD #bekapcsolás #Random kikapcsol a gép
2020. dec. 9. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervizben nézesd meg.
2020. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 atesz763 válasza:

Teljesen random kikapcsoláson kívül semmi más hiba nincs? Egyből leáll vagy van valami hibaképernyő? Nem bootol lassan?

Csak mert nekem is volt már hasonló a laptopomon és az kuka lett. Mindenesetre szerintem a legjobb amit tehetsz az hogy elviszed egy szakemberhez.

2020. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen kikapcsol minden hibaképernyő nélkül
2020. dec. 9. 16:14
 4/4 anonim válasza:

nézd meg hd sentinellel a hddt, meg próbálj másik tápot

mondjuk ha a táp a baj akár tönkre is tehette a hddt

de alaplap is lehet szerintem

2021. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!