Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a testvéremn...

Szollosipeti kérdése:

Miért van az hogy a testvéremnek jobban fut a játék sokkal mint nekem? Ugyan olyan gépünk van.

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek RX 580 8GB és AMD Ryzen 2600 van...neki a WarZone megy vagy 120 FPS el nekem alig 30....ugyan azon a beállításokon....valaki segítsen légyszi

2020. dec. 15. 20:49
1 2
 1/16 Thispain ***** válasza:
81%
Az alaplap, a ram-ok, a hálózati kártya, stb. lehet, hogy más.
2020. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vagy valami beállítás a játékban.
2020. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Minden teljesen ugyan az a beállítások is ugyan azok, a gépek is mert kettőt rendeltünk mindenből és úgy lett összerakva
2020. dec. 15. 21:10
 4/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem hogy 30 FPS hanem annyira laggol hogy mozogni se tudok
2020. dec. 15. 21:10
 5/16 anonim ***** válasza:
🤔 a kártya driverénél is ugyanazok a beállítások? Nem eszi valami bányászvírus az erőforrásokat?
2020. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom de az enyém most volt szervízben, új windows-t kapott azaz egyből töltöttem a játékot semmi más nincs rajta,az övén tört windows van és tele van a gépe minden féle alkalmazással játékkal....És így is 1000x jobban megy neki...Már nincs ötletem....kezdek beletörődni
2020. dec. 15. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Warzone-nal volt nekem is ilyen gond. Nekem végül win reinstall oldotta meg, de lehet elég lett volna a játékot az utolsó fájlig letörölni, és csak azt újratelepíteni.


Szóval én videokártyát cseréltem. Meg is csináltam rendesen a drivereket, töröltem mindent, aztán DDU is átment rajta. Rendben is volt a többi játék. De ez a fos nem volt hajlandó működni... akkor még win7-en voltam leragadva, szóval végre rászántam magam a 10-re. Utána ment szuperül a warzone. RX470-re váltottam, és előtte is amd kártya volt.. még 7000 szériából.


Ugye warzone menüben is mindig betölt... shadereket, vagy mit? De semmi haszná nem volt. Elképzelni nem tudom, hogy miért nem reagált a hardverváltozásra.


Neked volt videokártyacsere?

2020. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, már látom, hogy friss minden. Az gáz..
2020. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem videokártyát de nincs is tervben
2020. dec. 15. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Vga drivert telepíts
2020. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!