Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram hiba vagy processzor?

Escobar_CBO kérdése:

Ram hiba vagy processzor?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni,hogy az i7 7700k processzorom 100fokon pörög egyes játékok alatt ezért újra lett pasztázva a processzorom aztán ugyan úgy maradt a hőfok,a tegnapi nap folyamán buheràltam a gépet aztán folyamat elindult majd leállt,elem ki pici várás aztán már képet sem adott,kivettem az egyik ramot működött(hyper x fury 2x8GB kit) két rammal nem ad képet de külön külön rammal igen de ugyan úgy 100fokos a processzorom(nem tartja,90fok felett van állandóan) a processzor hűtő csont hideget tol ki meg maga a hűtő is csont hideg.

zero infinity freeflow+ processzor hűtőm van



2020. dec. 16. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez valós hőmérséklet.

Szóval gond lehet, hogy nem jó a hőmérő.


de lehet valós érték is, aminek az oka az lehet, hogy behalt a processzor kupak alatti paszta.

Delidelést javasolnék. hardveraprón találsz hozzá gyakorlott, megbízható értékelésű hirdetőket.


Az viszont nem jó, hogy elkezd bedögleni a gép többi része is 😕

Amíg nincs meg a delid, addig ne indítsd inkább!

2020. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!