Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vadiúj, házilag összeszerelt...

A vadiúj, házilag összeszerelt gépem nem indul. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Összeszereltem a gépet, de mikor elinditottam volna nem indult. A tápegységben (Cooler Master Elite V3 600W) a ventillátor nem pörög mikor áramot kap. Ez lehet attól, hogy csak akkor indul mikor az egesz szamitogep bekapcsol? Ha nem a tápegységgel van a gond, akkor miért nem indulhat?



2020. dec. 18. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Az ok, hogy házilag összeszerelt.
2020. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szval akkor mi lehet a gond?
2020. dec. 18. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Jól szerelted össze?
2020. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kétszer is leellenőriztem, de nem találtam bakit. Van rá esély, hogy az alaplal vagy valamelyik másik alkatrész a hibás?
2020. dec. 18. 22:24
 5/15 anonim ***** válasza:
A tápegység hátulján van egy kapcsoló 0 és 1 felirattal. Kapcsold úgy, hogy az 1 legyen benyomva.
2020. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megvolt, esetleg más javaslat?
2020. dec. 18. 22:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Szedd szét és rakd össze újra.

Az arrogáns stílust hangyagold itt kedved kérdező! Segítni szeretnénk!


a konnekrotban van áram ahova bedigtad? Egyáltalán bedugtad????

Nem viccelek én a nyomtatómal szórakoztam fél délután és be sem dugtam a hülye fejemmel....:DDDDDDD

2020. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a javaslatokat!
2020. dec. 18. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ilyenkor a legnagyobb hibák egy apró figyelmetlenségből adódnak sokszor. A tápot nagyon egyszerű leellenőrizni. Minden csatlakozót kihúzol az alaplapból, és a 24pin atx csatiján a zöldet egy mellette lévő feketével összeérinted. Ha elindul a tápban a venti akkor pipa, az jó.

Utána amire én gyanakodnék, hogy rossz a háznak a bekapcs gombja. ha rövidre zárod az alaplapon a power switch két pólusát, és indul a gép, akkor csak ez a hiba.

2020. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 meszike91 ***** válasza:
A videokártyának kell külön tápcsati? Ha kell akkor be van dugva?
2020. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!