Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz AMD Radeon software...

Lesz AMD Radeon software 2021? Ha igen mikor jelenik meg?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert ez a 2020as semmit se ér, főleg hogy valami pro szoftvert rak fel egyedül, hiába toltom le a normálisat.

2020. dec. 19. 15:09
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem tudom mire gondolsz


milyen vga d van?

AMD oldalarol szedted le?


[link]


amit irsz az aligha neked szukseges


de tudni kellene oprendszered (windows) pontosan

es pontosan a videokartyad


illetve processzor (APU) t ha olyan

2020. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Sohanapján kiskedden, válts nvidiara
2020. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amit linkeltem az mas

neked nem ez kell nem Enterprise valtozat

feltetelezhetoen mert minek? Se Pro valtozat


hanem a "sima" "jeloletlen"


Nem tudom auto detektalot hasznaltad e de jobb kivalasztgatnod mid van es ugy letolteni mind hasonloan 400 valahany MB


Tehat valoszinu nem a "normalisat" toltotted le megsem


illetve telepiteskor is jobb nem "express" hanem te manualisan metesd vegig, tud hogy mit telepitesz es kilohesd ami nem kell ami meg kell azt bepipald


mindenkepp torold le ami csak van amd vga driveres dolog

maga a telepitojevel unistallald


azert lenne fontos tudni milyen a vga d hogy nem e munka vga

vagy integralt, mindnel lehet problema telepitesekkor ha nem figyelsz, ahogy a laptopoknal is ott gyartoi oldalrol erdemes eloszor

2020. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Röviden annyi hogy ugye van Radeon Adrenalin 18,19,20 stb. 2021-esnek is most decemberben kéne jönni, mindig decemberben jön az új verzió.

19.12.1-es(19.10-től van ez) verziót töltöm le az amd oldalról, mindig az enterprise verziót rakja fel, nem a sima gamingosat. Nem lenne baj, ha ez a verzió nem falná fel a procimat.

Tény hogy nekem apu, és dedikált GPU-m van itt állítani se tudom melyik vgat használja, bár a normál verzióban se,és a windowsos mütymürüty se jó a gépházban.

Gépem: egy R5 graphics dedikált, és egy HD8550 G 2GB.

Lehet visszaállok a 2019-es verzióra.

2020. dec. 19. 17:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Windows 10 Pro 64bit
2020. dec. 19. 17:30
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat valoszinusitem egyszeruen hivatalosan nem tamogatja (ha listan ott is van) nem irtak meg hozza rendesen 8550 nem mai darab... a legutolso jol mukodo verziot hasznalod ennyit tudsz tenni, nem biztos hogy fog foglalkozni vele mar amd hogy jol mukodjon


tobb mint 7 eves...


lehet nem gyorsan es konyen de erdemes lenne valtanod modernebbre, ezt eladod es hasznaltan ujabbat keresel

(hardverapro.hu)


mivel godolom ha igy frissitgetned azert mert legujabb szoftvereket (jatekokat...) is hasznalod vele...

2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. dec. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!