Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gépház a lehető legjobb...

Melyik gépház a lehető legjobb minőségre, hőelvezetésre ATX méretben, illetve ami lehetőleg üveg (lehet plexi is) oldallapos?

Figyelt kérdés

Zalman T7-et, Aerocool Aero One Mini-t, Meg Aerocool Cylon-t néztem.

Max 10-15 ezret tudok rászánni. Rgb nekem nem szükséges, inkább hogy az előlapra is mehessen 12 cm-es venti (Zalman etéren jó, mert rácsos), Az Aero One pedig tudom hogy max mATX lapokat kezel, ami jó nekem, csak méretre nagyobb legyen a mostaninál, mert max 24cm-es vga-t fogad be.


2020. dec. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a legjobb a háelvezetése, ami elől teljes felületen tud szívni, hátul és felül pedig ki tudod küldeni a meleget. Ennek ha jól látom mindhárom megfelel :D
2020. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zalman házak elég jók :) én ajánlani tudom és én se vagyok rgb fan!
2020. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

DEEPCOOL MATREXX 55 MESH

[link]



Deepcool MATREXX 55 MESH ADD-RGB (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F)


Hálós a front panel (előlap) emiatt nagyon jó az ‘airflow’, azaz a levegőáramlás a gépházon belül, így sokkal jobb hőmérsékleten tartva az alkatrészeket. Nagyon kényelmes benne építeni, jó anyaghasználat, mindennek van bőven helye. Edzett 4 mm-es üveg oldal lap, ami könnyen fel és leszerelhető a gumigyűrűknek hála amik tartják.

Folyadékhűtéses rendszerek támogatása. Kábel menedzsment rendszer hatalmas. Támogatja a 370 mm hosszúságú grafikus kártyát, CPU hűtőmagasság-határ 168 mm. A tetején egy mágneses porálló háló, elülső és alsó porszűrővel. Ennyi pénzér sehol nem találni ilyen szellős, tágas jó minőségű házat.

2020. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a legjobb amihez adnak ventillátor helyére szerelhető szoba-porszívó-cső csatlakoztató adaptert is..
2020. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SilentiumPC Regnum RG4, Iponnál 15690 Ft, ablakos változat valamivel drágább.

Vagy a feljebb említett Matrexx 55 is jó, viszont ahhoz nem kapsz gyári ventiket.

2020. dec. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!