Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a Logitech...

Mi lehet a baja a Logitech g29es kormányomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet áll fent hogy van egy kb. 1.5-2 éve vásárolt Logitech G29-es kormányom ami eddig hibátlanul működött. A napokban újra raktam a pcm, (kisebb nagyobb fejlesztésen esett át plusz amúgy is ráfért már) és azóta a kormánynak a pedálsora nem működik. Az összes játéban amiben kipróbáltam úgy érzékeli a pedálokat (mindet a kuplungot a féket és a gázt is) mintha teljesen belenne nyomva. Kipróbáltam másik USB portba bedugni, újra rakni a drivert de egyik sem járt sikerrel. Próbáltam rákeresni de nem találtam sehol semmilyen használható információt.


Ha esetleg valakinek volt már hasonló problémája és tud rá megoldást akkor ne tartsátok magatokban.



2020. dec. 28. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában szokott lenni "invert" opció játékok beállításaiban, ahol megfordítod az adott pedál(oka)t, tehát nem 100%-->0% lesz, hanem 0%-->100%, attól függően mennyire van lenyomva.
2020. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de nem az a baja. Az összes játék és a driver is azt jelzi, hogy teljesen be vannak nyomva a pedálok pedig nem. Ha meg megfordítom a pedálokat akkor meg azt jelzi, hogy 0%-on van benyomva és hiába lépek rá bármenyikre nem érzékeli. Olyan mintha be lennének ragadva a pedálok.
2020. dec. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!