Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort válasszam?

Melyik monitort válasszam?

Figyelt kérdés

LG 24MP59G Vagy Acer Nitro VG240Ybmiix

Van esetleg tapasztalatod velük?

Max 50.000ft magasságában keresek.

Koszi!



2020. dec. 28. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az LG-t, mert azon van Displayport így működhet a freesync nVidia VGA-val is.
2020. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem LG24MP55-öm van, annyi a különbség az 59-hez képest hogy régebbi széria, és más a kinézete, de belseje pont ugyanaz. Hibátlanul működik lassan 6 éve, semmi bajom vele.


Acerben van hangszóró, de az semmit sem ér.


A különbség a 2 monitor között lényegében leszűkül a portokra: LG-n van 1 HDMI + 1 DP, Aceren 2 HDMI. Én inkább tenném le a voksom LG mellett.

2020. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ha játékra kell akkor egyiket sem. Szerintem dobjál rá egy kicsit és a Acer Nitro XV240YPbmiiprx 165Hz-es 5 év garis monitort vedd.

[link]


Ha pedig nem játékra kell akkor BENQ GW2780E monitort vedd. Hidd el megéri, monitort nem vesz az ember minden 2-3 évbe mint vga-t.

[link]

2020. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az 50k mindenképp kőbe van vésve, talán az LG, a másik sem sokkal rosszabb, de jól jöhet a DP.

Viszont manapság a 144 Hz monitoroknak nincs olyan túl nagy felárja, én inkább olyat ajánlanék, ha mégis belefér a keretbe.

Itt van mondjuk ez: [link]

2020. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!