Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használom a gépet, egyszer...

Madox33 kérdése:

Használom a gépet, egyszer csak lefagy és egy kék képernyő jelenik meg azzal az üzenettel,.hogy valami ' windows stopcode stb... Ilyenel még soha nem találkoztam. Mi lehet a gond? De ha újra indítom a gépet akkor x ideig működik.

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezer gond lehet, ha rákeresel a hibakódra, nagyjából megtudod. Ha letöltöd a Bluescreenview alkalmazást, azzal meg tudod nézni, hogy melyik alkalmazás (folyamat, exe, stb.) okozza az összeomlást. Arra rákeresve eljutsz a megoldáshoz. Előtte azért érdemes megnézni, hogy minden driver megvan-e, van-e ismeretlen eszköz az eszközkezelőben.
2020. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És esetleg vírusírtóval is átnézheted a géped mert lehet az okozza. Pl:Malwerbytes el
2020. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap raktam újra a a gépet, tehát szerintem tuti,hogy nem vírus okozza.
2020. dec. 28. 13:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Blue screen view-vel és nem talált semmi hibát.
2020. dec. 28. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet valamit elrontottál öszerakásnál és ezért könnyen felmelegedik és ki crashel
2020. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Avast telepítve van? Én egy friss telepítésnél jártam így vele. Futtass memtesztet előbb csak a fél memóriaterületre és, ha nem jelez hibát kb. 30 percig, akkor növeld a területet majdnem a teljesre, de ne az egészre! Ha így is jó, akkor futtasd a teljes területre, ha egyből összeomlik és van Avast, akkor az lehet a ludas. Ugyanígy viselkedett az én gépem is. Persze ez is csak egy tipp, továbbra is lehet többezer más oka.
2020. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a Memtesttel
2020. dec. 28. 14:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi hibát nem mutatott a Memtest, viszont még mindig ugyanazt csinálja a gépem
2020. dec. 28. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha crash-el és van kék képernyő hibakóddal, akkor írja a hibanaplót. A Bluescreenview-ben nem jelenik meg semmi? Ha igen, abban benne van a hibakód, ami alapján tovább lehetne keresni.
2020. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most omlott össze a gépem az imént... És nincs semmilyen féle hibakód... Valami lyasmit ír,hogy a rendszer össze omlott, stb... Én van egy QR-kód minta.... meg az,hogy valami windows stopcode
2020. dec. 28. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!