Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell betenni az SSD-t...

Hogy kell betenni az SSD-t ebbe a gépházba? több lenn

Figyelt kérdés

Zalman Z9 Neo gépházról lenne szó, és ahova tenni akarom, az az 5"25 slot alatt lévő 2 SSD slot, erről kép:

[link]


Tehát oda lehet tenni ssd-t rá is van írva, na de hogy? Mert itt van az ssd-mről egy kép:

[link]

Látszik tisztán, hogy nem alul vagy felül van a csavarnak helye, hanem az oldalán, tehát így kéne felcsavarozni oda??? Ha igen, akkor még legalább 3 ssd elférne ezen kívül, mert ugye 2db 4 lyukas slot van ott...



2020. dec. 29. 00:52
 1/8 Argloss ***** válasza:

Szóval egy képen amin nem látszik az SSD alja csak a teteje meg az oldala sikerült megállapítanod, hogy az alján nincsen hely a csavarnak?


Így néz ki az alja:

[link]

2020. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké, oké, én csak megnéztem pár képet az ssd-ről és ahogy megláttam azt az oldalcsavarost, már levontam a következtetést amit nem kellett volna...


Tehát akkor lehet oda szerelni őket? (szóval 2 db-nak van hely) Nem fognak mozogni, stabil lesz? mert legalul van 2 tálcás hdd/ssd tár, csak az a baj hogy 2 csak...

2020. dec. 29. 01:59
 3/8 Argloss ***** válasza:

4 csavar egészen stabilan odafogja majd, igen.


Az 5,25 helyekre veszel beépítő keretet és máris 2ssd meg 4hdd fér el a gépben.

Vagy olyan házat kell választani amiben sokkal több is elfér.

2020. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy kétoldalú ragasztószalaggal benyomod valahova, nincs semmi rezgés mentes igénye mint merevlemezeknek, akár lóghat is.
2020. dec. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az az igazság, hogy ssd-t az se zavarja, ha csak be van hajítva a gépházba. a rögzítés csak esztétikum...
2020. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem amugy 3 ssd + 1 hdd felállás van, de a hozzászolásokat elnézve, mind el fog férni valahogy.

amugy néztem samsung 860 evo unboxing videokat és a dobozban csak az ssd és a manual van, semmi csavar, kábel, miez már? legalább csavaroknak kellett volna lenniük, nem?

2020. dec. 29. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Zalman Z9 Neo gépházhoz kaptál csavart.


https://www.youtube.com/watch?v=UAepJtFBhQ0

2020. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, 2016-ban vettem, azota a doboza sincs meg már, sehol nem találom
2020. dec. 29. 09:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!