Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS frissítésnél elakdatam.Az...

2lej kérdése:

BIOS frissítésnél elakdatam.Azért ragadok a boot képernyőn?

Figyelt kérdés
Abba a problémába ütköztem,hogy vettem már 2 kártyát,a gépembe,az egyik nem adott képet egyáltán,az egy R7 240 2gb volt,most vettem egy 750Ti-t,ami ad képet,de nem bootol be a Windowsba.Először azt hittema táp,de kicsit utánaolvastam és szerintem nem,az alaplap sem lehet,szóval szerintem a BIOS,ami egy P01-A1-es BIOS,amit P01-A2-re akartam frissíteni,mert akkor elvileg az 1050Ti-t is elfogadja.Az is érdekes,hogy van egy nagyon régi kártyám,ami egy GeForce 210,amivel be bootol,gondolom azért,mert annak nincsenek nagy igényei.Letöltöttem a BIOS frissítést,de amikor meg akarom nyitni,azt írja,hogy BIOS:is write-protected,megnéztem a beállításokban és DISABLED,szóval nem tudom mi lehet.A Primary Video az szürke,nem tudok hozzányúlni,a Graphics Controllerhez sem.Szóval elakadtam.

2020. dec. 29. 13:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!