Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SteelSeries Apex 7 szerintetek...

SteelSeries Apex 7 szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Néztem videókat, teszteket és véleményeket mielőtt valaki meg akarna kövezni ezért, csak szeretnék még pár embert látni, hogy mit gondol egy ilyen billentyűzetről, nem akarok kapkodni, mert nem olcsó.
2020. dec. 30. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer öntöttem le pár csepp ciderrel, ott azóta akkor is vlágítanak a ledek, amikor nem kéne. Úgy vedd meg, hogy a szemed fénye lesz, főleg ennyi pénzért
2020. dec. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik switch-et ajánlod? Én red-ben gondolkozok.
2020. dec. 30. 03:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha drágának tartod, nem éri meg.
2020. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak, csak tudni akarom megéri-e a pénzem.
2020. dec. 31. 03:42
 5/5 anonim válasza:
Az ilyen tárgyakra tekinthetsz befektetésként is ha komolyabban játszol vagy streamelsz vagy akár dolgozol rajta,az ilyen billentyűzetek nagyon minőségiek és sokáig tartanak ha kíméled őket,ha csak simán játszani kell akkor sokkal olcsóbban is találhatsz magadnak remek termékeket,én a brown switchet ajánlom halk mint a piros és pont ugyanolyan érzés gépelni rajta mint a kéken.
2021. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!