Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC hiba hang üzenet mit...

PC hiba hang üzenet mit jelent? 1 hosszú 2 rövid sípolás?

Figyelt kérdés

Egy 650 Ti helyére tettem be egy R9 380X-et.

De a gép indulás után khibaüzenetet játszik le.

Az a gond hogy csak kicsi a tápom? 400 wattos.

I3 10100F

8gb ram

1 hdd + 1 ssd



2020. dec. 30. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Videókártya hiba. Rossz kártya, nem található kártya vagy rosszul csatlakoztatott kártya.


Mind a két tápkábelt bedugtad?

2020. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

ha egy fos tápod van, akkor ja... lehet kevés. az új kártya az egy igazi fűtőgép.

1050 Ti / 1060 lenne jobb választás, ha használt... esetleg rx 470/570. de nvidia kevesebbet fogyaszt.


kéne a mostani táp pontos típusa.

(oldalán van matrica)


báár... mivel ez a proci elég erős, és elvan egy 2060-nal is akár, ezért úgy gondolom, hogy akár tápcserén is lehet gondolkodni a jövőre nézve. de ez majd kiderül, ha megtudjuk milyen tápod van.


a videokártya amúgy biztosan működött másik gépben? és ha visszarakod a régit, akkor is minden gond nélkül megy a géped?

2020. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Chieftec ctg-400-80p.

Megy amúgy a Régi kártyával,visszaraktam.

Ez egy köztes állapot, 480/570-et szeretnék.

És új táp amúgy is tervben volt, csak azt hittem így jó lesz.

Haverral kötöttük be és most közölte velem hogy amúgy 8 pines táp kéne ő meg 6-ost talált csak a tápomon, asszem megvan a probléma?:DD

2020. dec. 31. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

hát igen... Akkor kell egy 6pin to 8 pin átalakító.

utána menni fog.


a táp megfelel. De azért nem véletlen, hogy csak 6 pines pci csatlakozót raktak rá. Úgyhogy javasolt a csere.

2020. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!