Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok egy listát olyan...

Hol találok egy listát olyan i7-es processzorokról, amik integrált intel videókártyát tartalmaznak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jobb a nem integrált kártya, de szeretném megnézni a kínálatot kíváncsiságból, hogy milyen a felhozatal.

2021. jan. 1. 10:16
1 2 3
 11/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#10 beleposzintu notebooktipus ez

es jo regi

asztaliban szabadabban mozoghatnal

itt eleve ha nem is forasztott megnehezebb lecserelned, es nem feltetlen birja el a teljes rendszer (tap adapted, alaplap, hutes)


Vannak ebbol i7 es es dvga s valozatok is, igy kis esely lenne ra, de azoknak mindene mas is lehet, alaplapja is, de az a legkisebb gond lenne, hutes es tap birasa a nagyobb kerdes a tiednel

igaz gyakorlatban egy atlagos i7 sem zabal sokkal tobbet (mint i3/5)

de te nem atlagost akarsz hanem pont hogy eros igp jut ami nem a levegotol lesz eros hanem tobbet is fogyaszt (es melegszik jobban)

2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

pontositsd a tipusodat


Laptop aljan szokott lenni egs cimke amin rajta van az azonositashoz szukseges tipus kod

2021. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pontos típus kéne, hogy lehessen tudni milyen chipset van benne, milyen biosa lehet. Ezen múlik, hogy milyen proci lehet neki a maximum.
2021. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Címkét nem találtam.Dxdiagban ezek vannak:Rendszer gyártója:Lenovo, rendszer típusa:20238,bios típusa:79CN46WW(v.3.05),win 10 pro 64 bites build 18363
2021. jan. 1. 23:02
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Több infót is találtam neten, hogy a i7-4700MQ proci működik a laptopodban a te biosoddal. Elvileg egy fokkal nagyobb hűtési igényű, így erre mindenképp figyelj!

Az ő integrált grafikája: HD4600 1150 mhz-en


Ezeknek lehet még utánanézni:

Core i7-4800MQ

Core i7-4810MQ

Core i7-4900MQ

Core i7-4910MQ


Lényeg a lényeg: az integrált grafika ugyanaz a hd4600 mindegyikben. Minimális eltérés van a teljesítményükben (1300 mhz). Internetezésen kívül nagyon gyenge mindenhez... youtube videókat lehet nézni, hogy mit tud.


Foglalatba illik:

[link]

2021. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi kedves 15-ös.Erre voltam kíváncsi.Mekkora memória van ezekben a videókártyákban?Ez érdekelne.
2021. jan. 2. 10:41
 17/29 anonim ***** válasza:

Már írták válaszban szerintem...


Az integrált gpu a rendszermemóriából választ le magának helyet. Ezért kell, hogy az minél gyorsabb legyen, mert az is jelentős befolyással van a videós teljesítményre.


Mindenképp dual channel legyen, tehát két azonos méretű-sebességű memóriamodul legyen a gépben!

2021. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszi.Most egyébként intel hd graphics 4600 van, 2 gb memóriát ir ki a rendszer hozzá.Nem valami sok.A rendszernek meg 8gb memóriája van.Ami játék megy, az is csak alapbeállításon.Nem kéne amúgy full beállítással, közepessel megelégednék.Persze jobb a jobb :)
2021. jan. 2. 14:01
 19/29 anonim ***** válasza:
Két 1600 mhz-es ddr3 laptopmemória fér bele. Max 16GB (2x8). Elvileg DDR3L, ami az L változatnál azt jelenti, hogy alacsony feszültségű. Nem tudom, hogy ez azt is jelenti, hogy sima ddr3-al már nem is megy... 🤔
2021. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

2GB rendben van amúgy. Úgysem tud olyan játékot futtatni, ami többet igényelne.


Szóval játékoknál nem tudsz előrébb lépni szinte semennyit sem. De reszponzóvabb lesz a gép egy fejlettebb procival mindenképp.

2021. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!