Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől halk a fejhallgatóm...

Mitől halk a fejhallgatóm mikrofonja? több lenn

Figyelt kérdés

Namármost most lett újrainstallálva a windows, új pc stb, de a fejhallgató maradt, és halkabb lett a mikrofon mint volt. Ha közel hajolok, akkor jól hallják, de ha messzebb vagyok tőle, kb 30-40 cm-re, már halk, pedig volt pc-n is ugyanott volt, mellettem az asztalon, mert úgy használom hogy a hang az a hangfalakból jön, a mikrofon meg a fejhallgatóból, és így nem kell felvennem a fejemre...

Hogy lehet megoldani? hangbeállításoknál néztem már, de minden jól van, a hang fel van húzva mindenhol...



2021. jan. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
realtek driver és azon belül feljebb venni az érzékenységet.
2021. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mikrofon erősítést kapcsold be. Persze így a hangszóróból jövő hangot is felszedi, de valószínűleg ez eddig is így volt.
2021. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ilyet találtam: realtek audio control, de abban minden fel van huzva, csak ilyen van félig: pitch shifting.


2-es: az be van, játékokon belül is (league of legends pl)


Na de mért kellene bármit is állítgatni mikor előző gépen is csak bedugtam a fejest aztán játszottunk, semmit nem állitottam be, se programot nem huztam le melléje

2021. jan. 2. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!