Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a számítogé...

Miért nem ad képet a számítogépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy amd-s alaplapom procival és se az alaplapi videókártyáról nem ad képet,és akkor sem ha beleteszek egyet.

Mi lehet a probléma?


A válaszokat előreis köszönöm!



2021. jan. 3. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hangjelzés nincs? Memória jó, helyén van rendesen? Szedd ki, fújd ki a foglalatot, tedd vissza, vedd ki az elemet, reseteld a biost és próba.
2021. jan. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem
2021. jan. 3. 08:13
 3/17 A kérdező kommentje:
Kifujtam a ram foglalatot jó helyre vissza is tettem, cseréltem elemet is, csippanás viszont nincs (van pc speaker).
2021. jan. 3. 08:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Valami jelet biztosan ad mert a monitor felvillan.
2021. jan. 3. 08:24
 5/17 anonim ***** válasza:
A bios reset is megvolt (elem kivesz, reset jumper használ, vagy power gomb megnyom és vár 2-5 perc)? Volt ennek valami előzménye, vagy csak hozzád került és nem tudsz semmit a lap előéletéről?
2021. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom így a resetet mert én csak kiszettem vártam és visszatettem a gombelemet.
2021. jan. 3. 08:31
 7/17 A kérdező kommentje:
Igy sem lett jó
2021. jan. 3. 08:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt ennek valami előzménye, vagy csak hozzád került és nem tudsz semmit a lap előéletéről?
2021. jan. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vettem a lapot akkor még bejött de csak a bios mert bootolni sehogy sem akart bios reseteltem akkor és azóta ez a baj.
2021. jan. 3. 08:45
 10/17 anonim ***** válasza:
A tápcsatlakozót nézném meg, megmozgatnám. Másik táppal próbálnám, púpos kondit keresnék a lapon. Utóbbi az esélyes, ha találsz olyat, akkor az lehet egy oka, de látatlanban nem tudom. A memóriát biztos támogatja az alaplap? Ha memória és VGA nélkül indítod, akkor sincs hangjelzés?
2021. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!