Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Huawei Matepad T8 LTE tablet...

Huawei Matepad T8 LTE tablet - megéri? (ill. Google-s dolgok hiánya kiküszöbölhető?)

Figyelt kérdés

Üdv, egy tabletre lenne szükségünk, de nem sokat konyítok hozzájuk ezért néhány tanács jól jönne. Egy "Huawei Matepad T8 LTE" tabletet néztem ki ebben az árkategóriában (max. 40k) - az adatok alapján jó vásárnak tűnik.


Elsősorban videók, rajzfilmek nézésére kellene (egy-egy hosszú autóút során pl.), illetve videóhívásokra (Messenger, Viber).


A hátránya amit olvastam, hogy nincsenek rajta "Google-s dolgok", mint pl. a Play áruház. Ez mit jelent/mennyire probléma? A fenti üzenet küldő és egyéb appokat be tudom szerezni máshonnan? Vagy pedig ki lehet ezt az egészet küszöbölni valahogy?


Egyébként azért ezt néztem mert most akciós és hosszabb távra is megfelelhet - vélemény? Esetleg másik tablet ami ajánlott?


Köszi!



#tablet #Huawei #Google Play #Matepad T8 LTE
2021. jan. 4. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon kompromisszumos. Akkor inkább megpróbálnék használtan valami jó állapotú, de erősebbet.

A lényeg, hogy hasonlóan márkás lehet, tehát huawei, samsung, lenovo.

És legyen 4GB ram. Ha sehogy sem jön ki, akkor 3GB. De a 2-t én nagyon kevésnek éreztem már 4 éve is.

2021. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!