Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyet kell vegyek hogy...

Milyet kell vegyek hogy távirányítóról tudjam állítani a hangerőt a gépemen ?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy az itthoni tv-m rá van kötve a gépemre és úgy szoktam filmezni ( nem okos tv ) nincs rajta se jack se semmilyen kimeneti dolog ahonann hangot tudnék leszedni . Viszont van egy " jó " 2.1-es szamítógéphez való hangszoróm ami jól szól mélyládával mindennel . a kérdés az az hogy tudom azt megoldani hogy egy bármilyen távirányitóról tudjam vezérelni a hangot a gépen hogy ne kelljen felkelni ha le kívánom halkítani :D ? tudom bulotos egér és úgy de azt elég macerásnak érzem jobban örülnék egy másik távirányítónak . a kérdés csak az hogy lehetséges e ez és ha igen akkor hogyan ?

2021. jan. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
sehogy, nincs külön vezérlés hozzá alapjáraton.
2021. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy mini vezeték nélküli billentyűzetet és a fel-le nyilakra állítottam vlc-ben a hangerő szabályzást
2021. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek nincs olyan vezérlő amire " felprogramozhatoz " egy távirányító és ezt kezeli a számítógép ? És köszönöm a gyors reagálást
2021. jan. 4. 20:19
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi esetleg megoldás lehet ?

2021. jan. 4. 20:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Vagy ez


[link]

2021. jan. 4. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek pontosan annyit fognak tudni, mint egy egér/billentyűzet, vagy annál is kevesebet.
2021. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én WIFI-s appot használok. A neve "remote mouse"

Ezt le kell töltened a gépre is és a telóra is, és futtatni kell, illetve ugyanmazon a LAN hálózaton kell lennie a telónak is a meg a gépnek is.

Gápen nyilván engedélyezni kell, hogy a progi szabadon átmenjen a tűzfalon

Telefonon elindítod az appot, és látnia kell a gépedet.


Utána teljes kontrollt kapsz. a kijelző tapipad lesz, és tudsz szöveget is bevinni.

A hangerőről annyit, hogy a lejátszóprogikban általában az egérgörgővel tudsz állítani, tehát telefonon az oldalsávon kell görgetned, mint ahogyan az egérrel tennéd.


[link]


+javaslat: HDMI-vel kösd össze a gépet és a TV-t, akkor át fog menni a hang a TV-re

2021. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, már értem... a TV-n szerintem van kimenet. RCA valószínűleg. De nem garantálható, hogy a TV-vel tudod kezelni.

meg az pénz, utánajárás... a remote mouse meg csak felrakod, aztán megy.

2021. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!