Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok jó áron egy hatékony...

Tudnátok jó áron egy hatékony bányász riget összeállítani nekem?

Figyelt kérdés
Táp már megvan véve egy 1200 wattos Corsair Gold. Azért a tápon kezdtem, mert úgy akartam, hogy meglegyen egy megbízható minőségi táp először. CPU-ból milyet érdemes beletenni? Ilyen géphez speciálisan bányász alaplap kell? Gondolom azoknak van elegendő VGA foglalatjuk. Videókártya AMD legyen vagy inkább Nvidia? AMD-re ha moddolt VBIOS-t teszek, akkor ugrani fog a garancia?

2021. jan. 6. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy az olcsó kártáky közül az rx5600/700 a jó erre
2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mennyi rá a keret? amúgy igen, spec bányász lap kell és mondjuk xeon procik 4-6 vga-val. rx 5700-at vagy 2060-at ajánlom, bár elég sokáig kell menjen, hogy egyáltalán vissza hozza az árát. Ha megjelenik a 6700 xt lehet csökkenni fog az ár.
2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem túl jó a helyzet. Az új kártyák szinte elérhetetlenek, ami van az is nagyon drága. A régi kifutó szériák meg már sok helyen elfogytak. A használt kártyák ára is növekedik.

Alaplapból olyat vegyél, ami tud kezelni annyi kártyát, amennyit használni akarsz benne. Legyen rajta sok PCIE slot.

Ha moddolt biost teszel rá és valamikor azt tapasztalod, hogy kezd instabillá válni és visszatöltöd a gyári biost, akkor nem lesz probléma a garanciával.

2021. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!