Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor lesznek kaphatók újra...

Mikor lesznek kaphatók újra videókártyák?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de ma (2021. január 7.) se 5600XT-t, se 2060-at, se 1660Ti-t nem találok. Mikorra várhatók újra? Vagy lesznek egyáltalán?

2021. jan. 7. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem lehet tudni. Az általad említett nvidia kártyák gyártása megszűnt, a készletek világszerte elfogytak, így csak használtan tudsz hozzájutni. Az AMD gpu elvileg még gyártásban van, az 5000 sorozatból egyedüliként. Abból talán várható még készlez, de hát világszerte nagy az igény, szóval kevés fog eljutni ide hozzánk, és azt is elkapkodják, ami értelmes áron van.

Vagyis ez a legújabb cikk, amit találtam a témában:

[link]


Új kártyák ebben az árszegmensben még nincsenek (és valószínűleg nem is lesznek). RTX 3050 lesz majd valamikor. Meg rx 6500... de még nagyon megemlítve se lettek, egyik sem.

2021. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már nem lesznek kaphatóak, mert már régi kártyák és már nem gyártják őket.
2021. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a új generáció, hasonló áron, mikor lesz elérhető?
2021. jan. 7. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

"És a új generáció, hasonló áron, mikor lesz elérhető?"


Ha ilyen tempóban halad a gyártásuk akkor csak évek kérdése.. :D

2021. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezek már sose lesznek.


durva, hogy 170-ért láttam 1660S-t :D

2021. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3. olyat kérdezel, amit már megválaszoltam #1 hozzászólásomban.


"Új kártyák ebben az árszegmensben még nincsenek (és valószínűleg nem is lesznek). RTX 3050 lesz majd valamikor. Meg rx 6500... de még nagyon megemlítve se lettek, egyik sem."


Jön a CES, talán ott tesznek bejelentést majd a cégek erre vonatkozóan. Sőt, biztos vagyok benne.

2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még egy (két) kérdés:

Ha esetleg mégis találok ilyen kártyát, akkor megéri megvenni?

Használtan érdemes megvenni?

Vagy sokkal jobbak lesznek az új kártyák?

2021. jan. 7. 18:55
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez még 10-14 munkanap. Addig várható, hogy más márka alatt lesz 5600xt, vagy 2060?

2021. jan. 7. 19:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, használtan 70 ezerért megéri megvenni őket. Áfa nélkül kb ennyiért lehetett beszerezni őket pár hónapja.
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!