Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps5+Macbook vagy gamer laptop?

Ps5+Macbook vagy gamer laptop?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy mi érné meg jobban:

Gamer laptop kb. 400.000 de inkább alatta

vagy

egy Macbook/(Huawei)Matebook + Ps5


azért nem gondolkoztam pc-n mert bentlakásba megyek és kellene hordozni és egy pc-t kb lehetetlen.

(TV-m az van csak 1080p 60hz)


2021. jan. 7. 22:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
* A Ps-t nem vinném bentlakásba,itt inkább az ár/érték arányra lettem volna kiváncsi mert egy macbook akár 5-8 évet vagy akár többet is elmegy ellenben a testvérem gamer laptopja 4-év után beadta a derekát(havonta volt poroltatva és fél évente újrapasztázva)és Ps-t csak az exclusive játékokért vennék (rosszul fogalmaztam az elején,Pc lehet hordozni csak éppen nem lenne számomra kivitelezhető)
2021. jan. 8. 16:41
 12/13 anonim ***** válasza:

#7.Meséljetek, mivel jobb a 6 mag, mint a 4 mag/8 szálas megoldás?

Arról nem is beszélve hogy magonként is erősebb nála az I5.

Illetve, igen nagyon is jó párosítás ez játékra jelenleg is, full HD-ra több mint elég.

De mutassatok jobbat ebben az árkategóriában, nagyjából 1650Ti-os gépeket kapni, 16GB RAM-mal ennyiért, és megközelítőleg sem ilyen felszereltséggel.

Persze van erősebb CPU-val rendelkező gép, több mint fél millióért...


Kérdező:

Azért ha egy notebook rendesen karban van tartva simán annyit elmegy mint egy macbook. Utóbbit is azért megvisel 10 év, merész lenne kijelenteni hogy annyi idő alatt nem kerül cserélésre, de ez tipikus az az eset hogy előbb fog elavulni mint tönkre menni.(ez meg simán bekövetkezik kb. 5 év múlva ha nem előbb)

2021. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor 300 ezer gamer pc. 100 ezer használt netezős laptop (intel 3-4-5+ gen intel 4 magos)
2021. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!