Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kössem be a pc előlapi...

Hogy kössem be a pc előlapi audio paneljét?

Figyelt kérdés

Az alaplapon adott: GND, Presence#, MIC_Ret, Out_Ret, MIC2_L, MIC2_R, Out2_R, J-Sense, Out2_L

A gépház kábelei: GND, Mic_R, Mic_Power (L), Line Out_FR, Line Out_FL,Line Out_RR, Line Out_RL


Melyiket hova kell bekötni? A gnd ugye adott. Valamint ha a mikrofon R és L kábele fel van cserélve, okozhat-e gondot? (a páros kábel miatt)


2021. jan. 8. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat sakkoztam anno ezzel, de milyen régi gépház ez hogy külön vannak a kábelek és nem egy tömbben?
2021. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen gépházam és nem is túl régi, amiben külön vannak a vezetékek. Az alaplapod kézikönyvében keresd meg az audiocsatlakozó kiosztását. Én is az alapján tudtam bekötni. Bár mivel az alaplapokon ez a csatlakozó szabványos, ezért bármilyen alaplap ide vonatkozó leírása megfelel.
2021. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!