Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a számítógé...

Miért nem érzékeli a számítógép a tv-t mint második monitor?

Figyelt kérdés
Van egy számítógépem, hozzá egy acer monitor, tökéletesen működik, azonban ma megpróbáltam rákötni egy "akai" tv-t, mivel az acerhez a hdmi helyet használtam, így vettem egy vga-dvi átalakítót, de ezekszerint hiába mert valami baj van, mi lehet az? Videókártya:Rx 480 4gb, legfrisseb driverek vannak feltéve, a videókártyába dugtam a kábelt nem az alaplapba, és biztosan jól vannak egymásba téve! Esetleg még mi akadályozhatja meg a 2. monitor működését?

2021. jan. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen az a "vga-dvi" átalakító? Milyen DVI? Analóg vagy digitális? Mert ha az utóbbi, akkor egy szimpla csatlakozó átalakító nem fog semmit csinálni, nem tudja átalakítani a jelet. Aktív átalakító kell, ami minimum párezer forint, de akkor sem közel biztos, és közel sem tökéletes megoldás.
2021. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dvi-d, ha ez nem akkor melyik lenne a legjobb megoldás?
2021. jan. 18. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen csatlakozok vannak a kartyan es milyen a TV-n?


Ha a kartyan van dvi-d kimenet es a TV-n van szabad hdmi csatlakozo, akkor lehet venni olyan kabelt, aminek egyik vege dvi-d (a kartyaba) a masik vege pedig hdmi (a TV-be), de van ilyen atalakito is, dvi-d - hdmi, ehhez viszont kell hdmi - hdmi kabel is

2021. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kàrtyàn:displayport, hdmi, dvi-d

Tv:vga, hdmi

Akkor ha hdmi-dvi-d àtalakítót veszek az jó lenne?

2021. jan. 19. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!