Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen RAM-ot tehetek ebbe az...

Milyen RAM-ot tehetek ebbe az Acer Aspire 5 laptopba?

Figyelt kérdés

Acer Aspire 5 A515-51G-3454


A jelenleg benne lévő 4GB RAM nagyon kevésnek bizonyult, ezért szükségem lenne bele pluszba. A baj az, hogy nem tudom milyet rakhatok bele. Ebben szeretném kérni a segítségetek.



2021. jan. 19. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

a leiras szerint 1 memoria foglalat van, de azt nem talaltam sehol, hogy a benne levo 4gb mar lefoglalja azt az egyet, vagy az az alaplapra van forrasztva es az az egy foglalat szabad, vagy sem ...


ezt csak ugy tudod meg, hogy leveszed a hatlapjat es megnezed, ha van szabad hely, akkor nyert ugyed van, veszel egy 4gb-s modult beleteszed es kesz is


azt, hogy milyen van benne, azt is meg tudod nezni, ha leveszed az aljat - ra kellene lennie irva a modulra, elmeletileg ddr4, de azt, hogy milyen mhz-en mukodik, azt nem talaltam sehol.

2021. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

DDR4, max 20Gb, max 2133MHz

[link]

2021. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát! :)
2021. jan. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!