Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi notebookon elfutnána...

Az alábbi notebookon elfutnának olyan játékok mint pl GTA4-5 Crysis 2 és az újabb NFS játékok?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 21. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elfutni elfutnának, de ne várj hatalmas grafikát. Viszont én átlagban egy ilyen medium-low beállítást mondanék 900p mellett, és akkor 40+fps:)
2021. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy notebookon nem tudnám futtatni maxratolva egyiket sem, nekem már azis elég lenne ha 1360x720 ban elfutnának közepes gafikán. Erre szerinted elég lenne? Most pl a 2012-es NFS MW-re vagyok rákattanva, azt biztos játszanám rajta meg a GTA5-öt is kipróbálnám.
2021. jan. 21. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Eldöcög, de elég kaksi. Egy ryzen IGP APU-val is előrébb lennél.

Ennyiért 3500U gépek szoktak lenni, de a héten volt itt egy kérdező, aki 220 ezerért vitt el egy 4500U procis gépet, ami grafikailag mégjobb.


Dedikált GPU tekintetében pedig vannak jobb alternatívák is

Pl:

[link]

Közel kétszer jobb az MX110-nél. Semmiképp sem választanám az általad linkelt gépet, ha játszani akarsz.


4500U-ra mennék rá, hátha lesz egy jól árasított. Mediamarktban volt, és árukereső nem adta ki.


Teljesítmény a játékokban:

[link]

2021. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos az a bajom hogy a max amit tudok rá költeni, az max 200 ezer, és az is csak hitelből :(. Csak személyes vásárlással és ügyinézéssel tudjuk megvenni mert nem az én nevemre menne a hitel. Így sajnos csak a szegedi üzletek valamelyike jöhet szóba, mint pl az Euronics, Auchan, Edigital, vagy a Notebook. hu . Azt még elviselném ha a GTA játékok nem mennének. De a Need For Speedek jobban kellenének abból is legjobban a 2012, meg Pl a Flat Out-ok.
2021. jan. 21. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh, akkor felejtős. Így inkább ne vegyél laptopot. Max 100 ezerért valami használtat nézz, amit azonnal ki tudsz fizetni! Ennek a hitelezősdinek semmi értelme ilyen kisértékű tárgyaknál. Ha nem tudod egyben megvenni, mert annyira csórók vagytok, akkor ne erre herdáld el!
2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!