Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy HP 250 g7 laptopot....

Vettem egy HP 250 g7 laptopot. windows 10 64 bites oprendszerrel. CPU Type QuadCore Intel Core i5-8265U, 3700 MHz (37 x 100) Motherboard Name HP 250 G7 Notebook PC RAM: 8gb ddr4 samsung Intel UHD Graphics 620 Video Adapter miért szaggat a gta5?

Figyelt kérdés
játék közben szaggat, a felbontást levettem 1280x720 ra is, de ez alatt is próbáltam, és szaggat. mitől lehet ez? driver booster-el frissitettem a drivereket.

2021. jan. 21. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ez okés ennyit tud az integrált.

tényleg nincs mellettegpu? csak a prociba integrált van?


low spec modot lehetne keresni gta v-hez.


vagy B, utána kéne nézni, hogy eGPU-val mire lehetne menni. mert a proci nem rossz. de GPU nélkül csak netezős gép.

2021. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a gta 5 grafikai beállitásaiban azt látom, hogy 4gb video memory van, amiböl 1167 mb van használatban.
2021. jan. 21. 19:56
 3/11 A kérdező kommentje:

az aida 64 en display-gpu-nál ezt írja. Integrated: Intel Whiskey Lake-U GT2 - Integrated Graphics Controller

csak ez van. mi az az eGPU? most teljesen le vettem a felbontást és minden normálon van.

2021. jan. 21. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
A memória le van szarva, az nem csinál semmit. GPU kell. Speccy mit ír?
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mármint mien Speccy?
2021. jan. 21. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, aida is jó,akkor nem kell speccy. Még jobb is, csak ahhoz nem szoktak érteni az emberek. Akkor nincs dedikált gpu.


eGPU az egy asztali videokártya, amit laptophoz tudsz csatlakoztatni, így jobb játékteljesítményt érhetsz el játékokban. Nyilván ezt nem tudod hurcibálni, de otthon, ahol játszani szoktál az asztalodon, ott fixen ott lehet, és jól jön, ha gémelni akarsz. Egy cyberpunk már nem túl esélyes, de régebbiek menni fognak.

2021. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A megfelelő beállításokkal jobban fog futni.

https://www.youtube.com/watch?v=wjng8sDGzrg

Már azzal is sokat nyersz, ha bekapcsolod a half vsync-et és a rendeleléri felbontást 75%ra csökkented

2021. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a választ. van itthon asztali pc, de jelenleg nem üzemel. a videókártya egy radeon r7 2gb. ezt tudnám csatlakoztatni laptophoz?
2021. jan. 21. 20:14
 9/11 CspCsj ***** válasza:
100%

Szerintem ezen a laptopon nincs használható csatlakozó:

[link]


Ilyenkor belső csatlakozóra kell kötni a videokártyát, és szétszedve használni: (vagy vágsz rá egy nagy nyílást)

https://www.youtube.com/watch?v=srjRjdNS_2U


Ahogy látom ennél a modellnél az M.2 (SSD) vagy mPCIe (wifi adapter) foglalatot kellene feláldozni hozzá.


eGPU modellek: (Thunderbolt csatlakozósak a legjobbak, csak kevés "olcsó" laptopon találsz ilyet)

[link]


Esetleg egy eGPU fórumban is kérdezz rá:

[link]

2021. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért szaggat mert nem nincs a laptopban videokártya.jobb lenne ha visszavinnéd és vennél egy normálisat helyette,gtx 1650 kártyával.ezzel ne szarakodj nem játékra való.az eladónak említetted hogy játékra kell?vahy csak úgy találomra ráböktél az egyikre ami megtetszett?
2021. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!