Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsó laptopot ajánloto...

Milyen olcsó laptopot ajánlotok közép-gépigényű játékokra?

Figyelt kérdés

Szóval, barátnőmnek hamarosan szülinapja lesz, és laptopot szeretne vásárolni, hogy játszhasson ő is, mert nagyon megtetszett neki a gaming, általam.

A probléma az, hogy náluk abszolút nem értenek az ilyenekhez a családjában, így nem bízná/bíznám szívesen rájuk a laptop választást.


Ezt fontos tisztázni:

-A laptop inkább legyen használt de erősebb(szóval ha úgy gondoljátok, akkor úgy is javasolhattok, hogy olyan laptopot csak használtan találunk ilyen áron)

-Max 120.000 FT (de ez már a nagyon max)


Mivel én a GTX 10-es szériánál és az intel I 7.gen-nél léptem be a hardverek világába, ezért én nem értek egyrészt sem a laptopokhoz, sem a régebbi, gyengébb hardverekhez.


A játék, amit MINDENKÉPP el szeretnénk futtatni MÉDIUM beállításokon 60FPS-el az a Rainbow Six Siege. (azt azért vegyük figyelembe, hogy sok laptop még mai napig nincs felszerelve 1080p kijelzővel, szóval valszeg ilyen 720p mellett kell ezt érteni)


A kérdés(ek):

Létezik-e ilyen teljesítményű laptop ilyen áron egyáltalán?

Milyen tipikus laptop specifikációkat nézzek, amelyik biztosan jó már erre a játékra?

Ha zavaros volt valami, akkor kérdezzetek vissza nyugodtan, én próbáltam a legérthetőbben és részletesebben leírni :,D


Előre is köszönöm a válaszokat



2021. jan. 25. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia, most ez picit off topic, de az r6-ot szerintem nem a szépségéért játssza majd, én pl full lowon (kompetitív) beállításokon játszom, úgy sokkal több fps-em van és nem is sokkal csúnyább a játék. (A shadow-ot viszont mindenképpen rakd át med.ra


Egyébként gép nem jöhet szóba?


Az r6-nak elég 8gb ram, egy 4 magos, 4 szálas proci és egy olyan rx 470 vga is már bőven elég.

2021. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uuuhhhn. Esélytelen. tehát azzal kell számolni, hogy a covid-home office miatt az új laptopárak jelenleg minden kategóriában 50-70 ezerrel magasabbak az egy évvel korábbinál, ami a használtpiacot is felnyomta.


Ennek ellenére azért ritkán vannak jó gépek, 4 magos procival, SSD-vel ebben az ársávban is. De a grafikus teljesítményük az gyenge. Sajnos. A siege-hez kevés.


Youtube videókat érdemes nézni, hogy egy kinézett konfig hogyan teljesít a játékban.


Keresgélj, hátha!

[link]

2021. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos csak laptopot hajlandó venni, mivel azt akarja majd továbbvinni egyetemre is, mikor menni fog majd 1-2 év múlva.

Nem a szépsége miatt, de azért mondtam a médiumot, hogy ha kell, akkor az R6nál kicsit gépigényesebb játékokkal is lehessen játszani, ha úgy esik.

2021. jan. 25. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez például jó lehet:

[link]


Ennél jobbat (jobb állapotban lévőt és ilyen erőset) már nem fogsz találni 120 alatt.

2021. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsú, Ne szívasd szegényt. Ha játék a cél, akkor nem ajánlok olyan laptopot, amiben a kártya ilyen gyenge.
2021. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy pedig


[link]

2021. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem szívatom. Ebben az árkategóriában ez számít jó vételnek, kész. Nyílván ha 300+ ezres laptopvásárlás lenne a cél, akkor jóval komolyabb tudású lapost ajánlok én is.
2021. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!