Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 terrás HDD-t hány részre...

2 terrás HDD-t hány részre partícionálnátok?

Figyelt kérdés
Indoklás is érdekelne.

2021. jan. 26. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Egyben hagynám, 1 partícióra formáznám
2-re formáznám
3-ra formáznám
4-re formáznám
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak adattároló lesz, akkor elég 1. Rendszert szoktak legalább kettőre (többre nem indokolt), hogy újratelepítés esetén csak a rendszerpartíciót kelljen formázni, a többin megmarad az adat (a programokat újra kell telepíteni, így inkább maradjon a C-n, és legyen nagyobb a mérete).
2021. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha van több meghajtó is a gépben, szerintem nincs értelme darabolni.


Nekem van egy 256 GB SSD a rendszernek, 2 TB 7200rpm HDD a játokoknak, és egy 4 TB -os HDD csak adatoknak (pl filmek, videók stb..), Egyik sincs darabolva.

A nagyon fontos, pótolhatatlan adatokat legalább 2 db meghajtón tárolom párhuzamosan.


Ha csak 2 db meghajtó lenen a gépembe SSD és HDD. Akkor osztanám fel úgy a HDD -t, hogy kb a fele programok, a másik fele meg adatok.

2021. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha adattároló lesz, akkor szerintem is hagyd egyben.
2021. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én 100db partíciót tennék rá. Mert ilyen senki másnál nincs. Nagyon egyéni és egyedülálló lenne. 😃
2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet 4-es :D Én pedig, 2000 particióra, majd pool-ba tenném egy programmal :) Átmenetes megoldás :D
2021. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!