Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre mehet a Pc kormányom?

Tönkre mehet a Pc kormányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen módon vezet PC kormánnyal? Jómagam ligázok, és amikor nagyon koncentrálok akkor szinte kapaszkodok bele, kanyarokban nyomom le. Próbáltam lazán vezetni, de valahogy nem megy. Lehetnek ettől gondjai a kormánynak hosszú távon? Amúgy egy G29-ről lenne szó.



2021. jan. 29. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A PC kormányok örök életű darabok. Soha nem mennek tönkre, bármilyen durván is nyúzod őket. Az unokád meg fogja örökölni tőled.. 🤣
2021. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha gyökér vagy nem kell válaszolni.....
2021. jan. 30. 08:34
 3/5 zol56 ***** válasza:
Azért más vezetni egy Eurotruck2-t és egy Dirt2-t. Én a rallynál igencsak rángatom és a force ugye ellenáll. Ettől függetlenül szerintem nem lesz baja. Azért azt érezned kell, hogy mikor kell finomítani a stílusodon. Én is g29ezem. Strapabíró kis kormány és nem finomkodok vele.
2021. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Codemasters F1, Assetto, és néha egy kis rF2-vel szoktam nyúzni. Hmmm próbálok figyelni, köszi a választ.
2021. jan. 30. 14:35
 5/5 zol56 ***** válasza:
Assettónak alapbeállításon kicsit erős az erővisszacsatolása. De ésszerű keretek közt egy kis támaszkodás rángatás nem árt neki. Egy kicsit nagyobb se... :-)
2021. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!