Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezt szeretnék...

Külső merevlemezt szeretnék venni. Milyen típust ajánlanatok?

Figyelt kérdés
2,5 terabyte kapacitas kellene és 25-30 ezer forint közötti ár...

2021. jan. 30. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

2,5 TB-os nem nagyon van. Én 2-est láttam meg 4-est (Árukeresőn).

Az esetleg opció, hogy veszel egy belső 2,5"-os, 3 TB-os merevlemezt, meg egy külső házat hozzá.

2021. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Laptop HDD használtan + USB 3.0 külső ház. Mivel a laptopokban mindenki SSD-re cserél, nagyon olcsók a kiváló állapotú használt HDD-k, amik erre a célra tökéletesek, az USB 3.0 megnövelt áramkorlátja pedig képes felpörgetni őket Y kábel nélkül is, csak arra kell figyelni, hogy kék színű portba dugd be.
2021. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Laptop HDD sem rossz, de azért azokkal óvatosan. Nagyon sok van, ami a folyamatos mozgástól károsodott.
2021. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a felhasználás?

Mert nagyon nem tudom én sem javasolni. Gyorsan pusztulnak sajnos.

2021. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ezért jobbak a laptop HDD-k, azok strapabíróbbak. Nem tudom egy külső házban mi van, de feltételezem, hogy valami gagyi, hogy felpörögjön 500 mA-ről, aztán alig bírja forgatni szegény motor a korongot és tönkremegy.
2021. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. A laptop hdd-ről írok. Szar technológia. Ssd jobb.
2021. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!