Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi videokártya eltávolítása...

Régi videokártya eltávolítása után egy új processzort raktam be ami tartalmaz vga-t mégse add jelet!mi lehet a probléma? Bőv lent!

Figyelt kérdés

Alaplap asus rog strix b365-g gaming!Kivettem a 1660ti vga-t és a volt i3 9100f helyére beraktam egy i3 8100!

Probáltam resetelni az alaplapot, ami ha jól tudom áramtalanítás után rövidre zárom a pint?ezt jól csináltam?

1.A kártya nincs meg és nem is tudok szerezni h átálítsam a biosba

2.ha minden új lenne és most raknám össze gondolom nem úgy találták ki az alaplapot és processzort hogy legyen egy vgaja az embernek átálítani!


2021. jan. 30. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Monitor-alaplap jól összelett rakva
2021. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
bios frissítés még a korábbi cfg-n megvolt?
2021. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:
A jelenlegi állapotot írd le, hogy mi van a gépben. Ha eddig a dedikált videókártyát használtad, de most a processzorba integráltat használnád, azt a BIOS-ban be tudod állítani.
2021. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húzd ki a konnektorból, vedd ki az elemet, majd várj 1-2 órát, akkor tuti resetel. Amúgy mi a hiba? Nem jelez valamit a csipogó?
2021. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bios-ban ki szokták kapcsolni az integrált grafikát. Reseteld!


Frissíteni már nem kell, hiszen 9. genről váltorr 8. generációra

2021. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!