Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet azt beállítani...

Hogyan lehet azt beállítani hogy csak a beépített mikrofont használja a laptop?

Figyelt kérdés
Az laptopomon csak egybeépített jack aljzat van (amibe ugye egy csatlakozóval lehet bedugni a mikrofont és a hangszórót), a fejhallgatómon viszont szét van szedve két különálló dugóra a drót, egy mikrofonra és egy hangszóróra. Eddig az gond nélkül működött, hogy bedugtam a hangszóró drótját, hangkimenetre használta a fejhallgatót a gép és érzékelte, hogy nincs bemenet ezért használta a beépített mikrofont. Ez valamiért egy éjszaka alatt elromlott, és most akárhányszor bedugom a hangszóró drótját, azonnal megpróbálja mikrofonként is használni, ezzel letiltva a beépített mikrofont. Ezzel gyakorlatilag ha bedugom a fejhallgatót akkor nem tudom használni a mikrofont sehogy sem. Azt kérdezném hogy hogyan lehet rávenni a gépet hogy bármi van, a beépített mikrofont használja. Windows 10 amúgy.

2021. febr. 2. 11:34
 1/4 hypno ***** válasza:
Úgy már próbáltad, hogy Gépház > eszközök > hangbeállítások > beviteli eszköz beállításánal a neked tetsző mikrofont jelölöd ki?
2021. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
folytatás: És a többit letiltod?
2021. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott nekem csak annyi van hogy "Microphone (Realtek(R) Audio)" még akkor is amikor be van dugva
2021. febr. 2. 12:03
 4/4 hypno ***** válasza:
Pedig az a beépített.
2021. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!