Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet letöltött lemezt...

Hogyan lehet letöltött lemezt letörölni a gépről?

Figyelt kérdés
Megkértem egy ismerősömet hogy Ncore-ról le tud e szedni egy játékot ami Steam-en olyan 20 euró. Először meg szerettem volna venni leárazáson de utána rájöttem hogy lehet jobb lenne ingyen. Le is tudta szedni örültem is neki alapból nagy játék olyan 15 GB volt. Olyan 2 óra alatt le is jött viszont nem indult el miután letelepitettem. Próbálkoztam még vele a telepitőnél pár beállitást csináltam és addig jutottam hogy elindul aztán bezárja magát. Ezt egy idő után meguntam emiatt gondoltam lehet inkább steam-en megveszem. VISZONT.... Amikor megpróbáltam kitörölni a SZUPER MEGA ÜBER GIGA nagy file-t akkor azt irta hogy előbb állitsa le. Mondom: Oké, akkor megteszem! Gép: Rendben. Elinditottam a feladat kezelőt és a legesleglegeskönnyeb dologra számitottam, DE ami elém tárult azt soha nem felejtem el. Olyan gépies dolgokat láttam amiket csak igy tudok leirni: 蘋果和媽蘋和媽媽的在起 Mivel a windows ilyen masina szerű dolog ugye nagyon sok folyamat MEG háttérfolyamat van benne. Olyan 100 Kb. Megnéztem párat de egyik se utalt arra hogy futott volna. Mondom: Rendben! Ha igy játszunk akkor igy játszunk. Szóval megpróbáltam még egyszer kitörölni, De.... Most... Érzéssel. Előtte meditáltam és már majdnem a fellegekben jártam amikor megpróbáltam újra. Leültem. NEM. Előtte hoztam energiát. sört. Utána újra kellet inditani mert előtte kikapcsoltam az én kicsi John Deere-em hogy had pihenjenek a motorjai. Szóval most tényleg leültem. Beinditottam a gépet és beirtam a kódot: 0000 És ott voltam meditálás után tele energiával. Elinditottam a feladatkezelőt ott volt a file. Ráléptem... Törlés... Nagyon izgultam. Éééééésssss nem. Mondtam hogy a k&@#a anyukájába pusztult volna el hogy ezt a sz#rt nem lehet letörölni. Szóval ha valaki akinek ugyan úgy nincs élete vagy jobban ért ehhez mint én halandó az nyugodtan mondja meg hogy mi a f@&>t kéne csinálni. kösz

2021. febr. 4. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ebből az őskáoszból valaki ki tudja szűrni hogy mit is szeretnél...
2021. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Revo uninstaller.
2021. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
te nyomorult :D tanulópénz, legközelebb fizetsz a vírusmentes, eredeti játékért
2021. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert az Ncore aztán tényleg tele van vírussal. Kérlek mesélj még. :D
2021. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:

A feladatkezelőre pont semmi szükséged nincs.

Gondolom valamelyik lemezkép fájl benn maradt a virtuális meghajtóban. Le kell választani.


Ennek a mikéntje attól függ, hogy milyen programot használsz.

2021. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!