Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Spontán újraindulás után zöld...

Spontán újraindulás után zöld képernyő! Mi okozhatta ezt az anomáliát?

Figyelt kérdés

Netezek nyugisan, egyszer csak elsötétül a kép (volt pár hete monitor javítva ha ez plusz infó), és utána pár másodperc múlva zöld lesz a képernyő 1-2 másodpercig majd magától újraindul. Most fordult elő először, de pár hete már elég lassan bootol a rendszer. CPU hőmérséklet mindig 30-45 fok között mozog CoreTemp szerint (ritkán van 40-50 között).


Specifikációm. (3 éve vettem):

* Asrock b450m-hdv

* Ryzen 2400G (iGPU-val)

* 8 GB Kingston Hyper X Fury

* FSP Hydro 500 W +80 Bronze

* Win10 SSD-n (WD Green 240GB aminek csak a fele foglalt és utóbbi időben elég lassan is bootolt eddig) + van egy 1 terrás külső minőségi wd vinyó adattároláshoz, bizt.mentéshez.


Elképzelni se tudom mi lehet. Tudnátok segíteni? Köszi szépen.



2021. febr. 5. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogyha csak egyszer fordult elő, szerintem ne foglalkozt vele. Lehet, valami összeakadt...
2021. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!