Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a régi videokártya valahogy...

KmsRys kérdése:

Ez a régi videokártya valahogy beüzemelhető Android x86 alatt?

Figyelt kérdés

Egy nvidia geforce gt 230-ról lenne szó. Sajnos az újabb verziós androidok nem mennek ezen a gépen, csak folyton csipog a BIOS, de egy régi verziót (4.4) megpróbáltam, az elindul ugyan, de nagyon rossz a kép! Minden 3x jelenik meg egymás mellett, csíkos, pixeles, alig olvasható, össze van mosva, áhh rettenetesen néz ki.


Erről lenne szó: [link]


Ez asszem egy sima Linuxra épülő rendszer, és tudtommal a Linux kernel tartalmaz illesztőprogramokat alapból! Persze a sima asztali Linuxok, Ubuntu, Mint, stb azok hibátlanul mennek ugyanezen a gépen, minden hardvert felismernek és jól kezelnek mindenféle illesztőprogram telepítése nélkül. De az android x86 nem. Lehet kezdeni vele valamit, hogy menjen? Mert elindulni elindul, nagy nehezen be tudom állítani a dolgokat, el is jut a home screen-ig, csak a rossz kép miatt nem használható semmire normálisan.


Ezt szeretném elérni, hogy ilyen legyen: https://www.youtube.com/watch?v=UgKFBgcyyAo



2021. febr. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ott a kártya a hibás, mehet a kukába
2021. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kártya nem hibás, mert minden más operációs rendszer alatt működik rendesen!


És közben megpróbáltam az Android 7.1-et, ott már jó a kép, de most meg hang nincs! És sehogy sem tudom beállítani! Arra esetleg van megoldás, hogy a hang menjen? Integrált hangkártya, és az is működik más operációs rendszerek alatt!

2021. febr. 5. 17:30
 3/3 A kérdező kommentje:
De jó, hogy senki se ért hozzá... Még azok sem, akik készítették az Android x86-ot, ugyanis integrálhattak volna bele normális illesztőprogramokat!
2021. febr. 6. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!