Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 20 pines ATX csatlakozó 24...

20 pines ATX csatlakozó 24 pines alaplapon, működni fog?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő, régi gépemet akarom ujraéleszteni aminek a tápja sajnos nem megy, ezért egy másik gépből akarom kivenni egyet és azt használni, de észrevettem hogy az alaplapon 24 pines csatlakozó van, a tapon pedig 20 pines, vajon működni fog? Watt az elég lenne a gépnek.

Csak 2-3 ora erejéig akarom használni, adatokat mentek le rola.


Amd athlon x2 4450e (2.3 ghz)

Asus m2n

Geforce 8600gt

1x 2 gb ddr2



2021. febr. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs még ott egy plusz 2x2 pines csati?

[link]


Ha egyáltalán beindul akkor okés, de gamét ne pörgessél rajta semmiképp.

2021. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen, természetesen semmikep nem akarok jatszani rajta, csak megnézém mi van a régi vinyokon ha egyáltalán a gép menni fog
2021. febr. 6. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg menni fog,régen nekem is volt ilyen tápom,és használtam vele 24 pines alaplapot,gond nélkül ment.
2021. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jo hirem van, valoban van egy 2x2 csatlakozo is csak el volt bujva:)


[link]

2021. febr. 6. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor probléma megoldva. :)
2021. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bizony és muködik is. Köszönöm a segítségét! :)
2021. febr. 6. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, működik a +4 csatlakozó nélkül, csak a nagyon energiaigényes bővítőkártyák miatt lett bevezetve még plusz tápvezeték. De ennek már vagy 12 éve, hacsak nem olyan öreg a táp, ott van az, ahogy meg is találtad.
2021. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, végülis az a lényeg hogy mükodik, és hogy megvan a teljes 24 pin csatlakozás
2021. febr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!