Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfiggal vegyek...

Milyen konfiggal vegyek asztali pct gamingre?

Figyelt kérdés

Szóval aszali számítógépet vásárolnék, elsősorban wow-ozásra, de az se hátrány ha jövöre is mennek rajta a keményebb gépigényű gamek. Mivel sajnos segg vagyok hozzá, addig jutottam hogy "ami drága az biztos jó"😅 a mediamarkt oldalán néztem buildeket, ezt sikerült kiválasztanom,


[link]


De ugye magamtól addig jutottam hogy drága és szépen világít, rossz nem lehet😂 a kérdésem a következő. Viszi elvileg ez a gép az újabb tripla a-s játékokat ultra grafikával, stabil fpsel? Jó, azt sejtem hogy a cyberpunkot nem😂😂 de cod bo-cw, vagy hasonló címek mennek rajta stabilan?

Előre is köszönöm


2021. febr. 14. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Eléggé elavult.
2021. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. De ilyet nemrég 450ért raktam össze iponon.
2021. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy kalap sz.r, mégis mi kerül benne ennyibe? De mégha olcsóbb lenne is gagyi lenne, pl minek bele 32Gb ram játékra vagy 7200rpm-es hdd, mikor az ember azon csak adatot tárol? Cpu nagyon nem mai generációs, az a videókártya meg mai árak mellett is vicc egy 2000 euros gépbe.
2021. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg ez, urak?

2021. febr. 14. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ez jobban bejövős, de én keveslem a 16g memóriát, ebben nem értek egyet a fentebb ezzel kekeckedővel, szerintem a 32 alap ilyen célra.
2021. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2x8gb tökéletesen elég!


I7 10700k + RTX 3070 ez eddig f#sza csak kérdés, hogy milyen alaplap,táp van mellette.

2021. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a másodikat választanám. Jó erős proci és videókártya van benne. Az Acer gépek pedig jók és megbízhatóak!
2021. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as, amúgy meg miért ne lehetne 32 gb mem? Anno ugyan úgy lehurrogták azokat, akik 16 gb memóriát ajánlottak játékra. Ma már alap.
2021. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!