Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bányászáshoz kell VPN előfizetés?

Bányászáshoz kell VPN előfizetés?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek és itt a torrentezést is elég szigorúan veszik a szolgáltatók. A bányászás itt tudtommal legális, viszont nem tudom menyire figyelik a forgalmamat, stb. Megérné a VPN szerintetek?

2021. febr. 15. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
A bányászás nem éri már meg , de te magad mondod hogy az egyébként legális ugyan úgy ahogy mindenütt akkor mért akarsz emiatt VPN-t ? Nekem ez így nagyon értelmetlen kérdésnek tűnik.
2021. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Úgy hallottam, hogy az internetszolgáltatók jelenthetik a hivatalok felé a bányászást.
2021. febr. 15. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De mivégre tennék csak logikusan kell gondolkodni , a bányászta nem a hálózatot terheli meg nagyon hanem a villanyszámlád és a géped őket ez negatívan nem befolyásolja.Vagy mire gondolsz az adózásra ? Meg hogyan tudná a net szolgáltató hogy te bányászol bírósági végzés nélkül senki nem monitorozhatja a netes forgalmadat?
2021. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van több milliód csúcs kategóriás videó kàrtyákra meg több száz ezres áram számlára akkor nehogy már a vpn 4 ezres havi díja legyen a gond..
2021. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bányászás mindenhol legális, ahogy te is írtad, akkor miért félsz? De ha ennyire aggódsz, akkor, mint amit az előző is mondott, csak fizess elő egyre, nem nagyon fog gondolom az a pár ezer forint megterhelni. Ahhoz, hogy megérje bányászni kell hozzá nagyon sok pénz, és elég kockázatos is, mert ki tudja, hogy mi lesz pl 2 év múlva a bitcoinnal (körülbelül 1,5 év, mire megtérülnek a videókártyák).
2021. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!