Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan használhatnám a merevle...

Hogyan használhatnám a merevlemezem másodlagos tárhelyként?

Figyelt kérdés
A számítógépemben eddig egy merevlemez volt, rajta a Windows és az összes többi program (sajna telepítéskor nem lett particionálva, ezért minden egy helyen van). Vásároltam egy SSD-t, telepítettem rá a Windows 10-et, működik is, ha elindítom a számítógépet, enged választani, melyik tárhelyről töltse be a Windowst. Azt szeretném, ha a Windowsom az SSD-ről futna, a HDD-n pedig az adataimat tárolnám. Megoldható -e, hogy például a nagyobb méretű játékaim is azon tároljam / arról futtassam őket? Illetve arról le lehet valahogy törölni a Windowst, a többi adat elvesztése nélkül?

2021. febr. 15. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból mergeléssel át kellett volna tenni a rendszert.
2021. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Francokat merge, migrálás*. Nem tudom hogy sikerült ezt a szót leírnom lol.
2021. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam róla, de az hogyan működik pontosan? Mindent átrak? Vagy csak a rendszert, az eredetiről pedig letörli?
2021. febr. 15. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van rá mód, hogy a Windowst külön tegye át. (amikor én csináltam, akkor külön partíciókra volt szedve, szóval csak a rendszert át kellett pakolnom)
2021. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a fájlkezelőben balra rámész a pl: a videok ikonra és akkor jobb klikk, tulajdonságok, hely fül és áthelyezés gomb.

Áthelyezés a neve, szóval a c:-ről egy másik helyre átrakja és módosítja arra az alapértelmezett helyet. Nem fogja csak azt a mappát áthelyezni, így, amin kattintva csináltad. Olyanon próbáld ki, amiben nincs sok minden elsőre.

Esetleg érdemes előtte megcsinálni a helyét, ha úgy kényelmesebb pl: D:\videok



#3 ne legy merges.. de migrás.. se:)

2021. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!