Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha 4 slotos az alaplap és...

Ha 4 slotos az alaplap és dual-channelt támogat, mi van ha 4 ugyan olyan ramot rakok bele?

Figyelt kérdés
Ugyebár a 1150-es alaplapok NEM támogatnak quad channelt attól hogy 4 slotosak csak max dual channelt. És ha van nekem 16 GB ramom, 4*4 és kettőt bele rakok az dualba megy, és ha még kettőt bele rakok hogy 16gb legyen akkor a dual channel megszűnik és olyan mintha 4 taljesen más ramot raktam volna bele?

2021. febr. 16. 02:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9 még le se tudod írni az "elméletedet", csak belinkelsz videókat, ami csak azt támasztja alá, amit mondtam.


#10 így van, mindkettő dualchannelben fog futni, ezért mondtam, hogy csak a 1x16 esetében bukod. Ezért jobb a 2x8.

2021. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!