Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Q6600 intel processzort mien...

Joell kérdése:

Q6600 intel processzort mien alaplapba tennetek?

Figyelt kérdés
erdemes draga jobb minosegu lapot keresni vagy jo az egyszerubb?
2021. febr. 16. 13:04
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
44%
Amit kapsz. Egy ilyen elavult platformnál nem nagyon lehet válogatni, és nem érdemes sokat költeni rá.
2021. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
775-ös alaplapnál nem az a kérdés, hogy milyet szeretnék, hanem az, hogy milyet lehet kapni használtan. Ezért ránéznék a hardverapróra, hogy egyáltalán milyenek vannak, mert ilyet már csak használtan lehet venni. Ha ez megvan, akkor megnézném a kiválasztot alaplap honlapján a supportban, hogy egyáltalán kezeli-e a 4 magos processzorokat. Ha van, akkor érdemesebb ddr3-as memóriákat fogadó lapot keresni.
2021. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Semmilyenbe.inkább gyűjtenék pénzt és vennék újabb procit+lapot.a ramok sem drágák mostanában.
2021. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én azért nem adnám alább a P35 chipsetnél. Kivéve, ha Windows 98 a cél, oda 865G kell ICH5 déli híddal. Csak oda meg a 4 mag fölösleges.


Én egy ASUS P5E-VM HDMI alaplapot választottam hozzá. Geforce 9800GT-vel és Sound Blaster X-fi SB0460 hangkártyával elégedett vagyok vele XP/Win7 dual bootra.

2021. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R.;M.; ***** válasza:
74%
Eléggé öreg processzor, így én sem javaslom hogy költs rá, bár ha csak az hiányzik, és van hozzá DDR2 memória, és mindenképp használni akarod még, akkor ez alá én nem adnám. [link]
2021. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!