Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valamin állítani a...

Lehet valamin állítani a windowsban hogy a viszonylag gyors processzor segítse a gyenge videókártyát játék közben?

Figyelt kérdés
i7 3770, 16 gb ram, gigabyte h61 rev. 2.0, 240 gb ssd,radeon r7 350 4 gb ddr5 low profile,win 8.1 pro,a gépet nem merem használni játékra mert egy kis vacak videókártya van benne amin egy parányi ventilátor és hűtőborda van, a battlefield 3-al próbáltam ki médium beállítással egy percen belül felment 70-72 fokra , a world thunder-t amiért vettem a gépet úgy ahogy van még nem próbáltam rajta de meg szenvedné azt is szerintem,lehet valamin állítani hogy ne melegedjen úgy a kártya vagy dobjam ki a francba belőle?

2021. febr. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, a 70 fok játék közben nem sok, nekem a régi Radeon Hd 5770emen 80 fok is szokott lenni, ha nem korlátozom le Rivatuner Statics Serverel az fpst.
2021. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbléma ez a hőfok!

Ha több FPS-t akarsz akkor veszel jobb vgá-t.

2021. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Afterburnerrel húzd maxra! Sokat nem nyersz vele, ellenben nyírod kifele a vga-t
2021. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, amúgy mehet... akár még 80 fok fölé is.
2021. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!