Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes egy Gigabyte B450...

Érdemes egy Gigabyte B450 DS3H alaplapba Ryzen 7 3800XT-t venni? Kitudná hajtani a boost órajelét egy RX5700 XT?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Maximális kihajtás ebből nem lesz szerintem. DS3H egy olcsó kategóriás lap volt mindig.
2021. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valahol mélyen legbelül erre a válaszra számítottam. :D Köszi. És szerinted ezért a prociért a közeljövőben (vagy 1-2 év múlva) érdemes alaplapot cserélni, vagy engedjem el, és inkább hosszú távra tervezzek? Igazából megvagyok elégedve a mostani gépemmel is, csak az alaplapot bánom, hogy megvettem, de egy CPU upgradehez szerintem nem éri meg még új alaplapot is venni, főleg ilyen CPU árak mellett.
2021. febr. 19. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Francokat. Ha jó áron van, akkor mehet bele a 3800... 3700 előtt leszel vele így is. 1-2 év múlva már kerülni kell minden régi ddr4-es platformot. Most ősszel jön a ddr5
2021. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!