Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy rokon kissrác gépét...

Egy rokon kissrác gépét telepítettem, és van két PCI-nak titulált valami ez eszközkezelőben sárgán, de nem jövök tá mi az? Hardverazonosító alapján sem.

Figyelt kérdés

1> VEN8086 DEV29B7

1> VEN8086 DEV29B4

775-ös alaplap. Valami kommunikációs dolog lehet (?), de drivert nem találtam.



2021. febr. 22. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első 82Q35 Express Serial KT Controller

A második 82Q35 Express MEI Controller

2021. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mik ezek amúgy, mire valók?
2021. febr. 22. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első a soros port, a második grafika és memóriavezérlő.
2021. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint a Soros.
2021. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak kéne valami driver nem? Viszont nem találok, mindenhol driverkereső programok jönnek be. Ha van ötlet, akkor megköszönném.

--második grafika és memóriavezérlő--ez gondolom szükséges? Annyira nem értek hozzá mélységében, telepítéssel aránylag elboldogulok, de ezt nem tudom mi?

Egy kártya drivere kéne, ami a PCI slot-ban van, vagy csak magának a slotnak a drivere?

2021. febr. 23. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy PCI kártya, vagy az alaplapra integrált eszköz ami a PCI buszra csatlakozik. Igen, kell driver hozzá. Az alaplap típusára keress rá, majd a gyártó honlapját nyisd meg, ott többnyire a support fülön van lehetőség letölteni a hozzá való drivereket. Valószínűleg a chipset driver fogja ezeket tartalmazni, de érdemes mind letölteni, mert ezek a gyártó által ajánlott driverek, amivel tuti minden rendesen fog működni.
2021. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!