Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az M2 ssd t hol kell aktiválni...

Az M2 ssd t hol kell aktiválni hogy lássa mint meghajtót a gép?

Figyelt kérdés
CSak az eszközkezelő látja.

#SSD meghajtó #m2 slot ssd
2021. febr. 26. 12:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10 Igen miután POC elmagyarázta hogy létezik egy láthatatlan menü a windows10 ben amit a start jobb gomb lenyomására lehet életre kelteni így már én is eljutottam oda hogy lemezkezelés (tehát nem is lemezkezelő de tök mindegy mert a lemez szóra sem dobja ki a rendszer találatnak ezt a mappát !!! én meg nem vagyok informatikus ) Tehát amiről nem tudok arról nem tudok nyilatkozni . Ebben a te tves számítógépben az én szakértelmem szerint csak az eszközkezelő menüig jutottam el ami látta ezért írtam azt hogy csak az látja.


Remélem így már érthető voltam. Az uefi kifejezés nekem kínai tehát nem tudom értelmezni mit akartál mondani. Lehet hogy te érted mit akarsz mondani de én már 15 éve kinőttem ebből a pc s világból . Volt hogy már azt is elfelejtettem hogy létezik egy BIOS felület amiben lehet álligatni a hardvereket.Most is kétszer kellett újraindítani mert elsőre nem találtam el hogy melyik gombot kell eszetlenül nyomogatni hogy bejöjjön a bios. Én az F12 re emlékeztem de közben a Delet et kell nyomogatni és 1másodpercre villan csak fel az indítóképernyő amin ezek le vannak írva és az alatt nem tudom elolvasni így csak a ködös emlékezetemre vagyok utalva.

2021. márc. 4. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!