Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kapcsoljam be a laptopot...

Hogy kapcsoljam be a laptopot ha levan hajtva a kijelző és monitorra van kötve ? Asztali gépként akarom használni. Acer Predator x17

Figyelt kérdés
Biosba nem láttam ilyen usb felébresztős funkciót mint a többi gépemnél.
2021. márc. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Windowsban nem nagyon turkáltam, de linuxon belül van olyan, hogy mi történjen, ha kijelentkezés gombot megnyomod/kikapcsolás gombot megnyomod/lehajtod a kijelzőt...

Lehet windowson belül is van ilyen beállítás valahol, hogy ha le hajtod akkor ne menjen altatásba

2021. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Fagyispálcikával. Az még éppen közéfér, legalábbis az enyémnek. ( Lenovo Ideapad ) Ha meg nem fér akkor tegyél kettőt a felőled lévő olalához ahol a gumibakok vannak a kijelzőn, utána már szerintem biztos odafér a bekapcsológombnál is, és csak egy picit kell felfelé mozdítanod hogy bekapcsoljon.
2021. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég nagy a bekapcsoló gombja az enyémnnek, de megnézem.
2021. márc. 2. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
How to close laptop and work on external monitor. Valami ilyesmit írj be a YouTube-ra, nézz meg egy videót, és the is csináld a videó után.
2021. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!